Skip Navigation Website Accessibility
This jelly roll rug is so versatile that once you have done one you will want to do another. Join the class and learn some hints for easier construction of your rug.

Cost: $ 50.00
Learn how to paper piece.

Cost: $ 30.00
Bi-monthly program

Cost: $ 6.00
    Tue-Fri 10am-5pm & Sat 10am-4pm      Phone: 218-285-7704